Aktualności z policja.pl
27.08.2014
Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.
27.08.2014
KSP
Naczelnik Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych Komendy Stołecznej Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:pracownika ochrony w Sekcji Ochronnej WOPD KSP
27.08.2014
Bielany, Żoliborz
Policjanci z warszawskich Bielan poszukują sprawcy kradzieży złotych kolczyków. Mężczyzna, którego zdjęcie publikujemy, może mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada jakiekolwiek informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.
27.08.2014
Mokotów, Ursynów, Wilanów
Dzięki czujności mokotowskich mundurowych do policyjnego aresztu trafiła kobieta podejrzana o kradzież torebki. 49-latka wpadła w ręce funkcjonariuszy, kiedy próbowała wypłacić kartą, pochodzącą prawdopodobnie z przestępstwa, pieniądze z bankomatu. Policjanci znaleźli przy niej inne przedmioty należące do pokrzywdzonej 79-latki. Wiesławie S. może grozić kara do 5 lat więzienia.
27.08.2014
Mokotów, Ursynów, Wilanów
Pięć zarzutów za kradzieże usłyszał zatrzymany przez policjantów z Mokotowa Marcin R. Mundurowi skontrolowali samochód, którym poruszał się 36-latek i odkryli w nim opony, jak się potem okazało, skradzione chwilę wcześniej z hondy. Dzięki czujności funkcjonariuszy mężczyzna odpowie za swoje czyny, bo szybko wyszło na jaw, że takich przestępstw może mieć na swoim koncie znacznie więcej. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.
27.08.2014
Bielany, Żoliborz
Podczas służby, dzielnicowa z bielańskiej komendy została zaatakowana przez dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyźni posiadają przy sobie rzeczy pochodzące z kradzieży. Jeden z mężczyzn został zatrzymany po krótkim pościgu, drugi sam zgłosił się na policję. Marek S. i Patryk C. już usłyszeli zarzuty za wywieranie wpływu na czynności urzędowe. Grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.
27.08.2014
Warszawa Zachód
Policjanci z ogniwa patrolowego w Kampinosie zatrzymali młodego mężczyznę, przy którym znaleźli torebkę z narkotykami. Kamil P. ukrył je w kieszeni. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
27.08.2014
Legionowo
31-letni Marcin H. został zatrzymany przez policjantów po tym, jak swoim zachowaniem znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstw. Grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.
27.08.2014
Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła
Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi, a dodatkowo posiadającego przy sobie poszukiwany telefon komórkowy. 21-letni Igor S., na podstawie sądowych zarządzeń, zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie ma do odbycia łączną karę ponad 200 dni pozbawienia wolności. Policjanci z wydziału mienia sprawdzą też, czy to przypadkiem nie zatrzymany 21-latek jest również sprawcą przywłaszczenia poszukiwanego telefonu.
27.08.2014
Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła
W ręce policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wpadła kobieta, która podejrzewana jest o wyłudzenie 7 tysięcy złotych. Jak wynika z ustaleń policjantów 32-letnia Izabela B., pracownica banku, działała wspólnie i w porozumieniu z inną osobą. Wiedząc, że ma do czynienia ze sfałszowanymi dokumentami, sfinalizowała udzielenie pożyczki gotówkowej. Teraz sprawą zajmie się prokurator.
<<
<
1
...