Aktualności

JUŻ W SOBOTĘ 6 LISTOPADA 2021 R. - SPRAWDŹ „ZA DARMO” SWOJE ŚWIATŁA

Data publikacji 04.11.2021

W sobotę 6 listopada 2021 roku na wybranych stacjach kontroli pojazdów zostanie przeprowadzona bezpłatna kontrola świateł. Zapraszamy wszystkich chętnych, którym zależy nie tylko na własnym bezpieczeństwie, do fachowej oceny działania oświetlenia w swoich pojazdach. W godzinach 8:00 -13:00, na Stacji Kontroli Pojazdów mieszczącej się na terenie Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 przy ul. Szczęśliwickiej 56 w Warszawie będzie również możliwość spotkania się z policjantem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

„TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO”  to kampania na rzecz sprawnych świateł. Szczególnie w okresie jesiennym, kiedy wcześnie zapada zmrok i pogarszają się warunki atmosferyczne, sprawne, prawidłowo wyregulowane światła nabierają szczególnego znaczenia. Między innymi pozwalają kierowcy wcześniej dostrzec przeszkodę znajdującą się na drodze, czy też pieszego poruszającego się jezdnią lub poboczem.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do bezpłetnego sprawdzenia oświetlenia w pojazdach !!!

 

Wykaz stacji z terenu garnizonu stołecznego biorących udział w kampanii "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo"  w załączniku.

Pliki do pobrania