Dokumenty proszę! Nowy magazyn w Radiu Kolor - Aktualności - Wydział Ruchu Drogowego KSP

Aktualności

Dokumenty proszę! Nowy magazyn w Radiu Kolor

Data publikacji 30.04.2019

Jakie dokumenty warto mieć przy sobie podczas kontroli? W jakiej sytuacji mogą zostać zatrzymane uprawnienia? Co to jest kaskadowy pomiar prędkości? Posłuchaj Radia Kolor w każdą środę o godzinie 9:15 i 17:15. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji poruszą na antenie tematy, które zabezpieczą Twój portfel, zdrowie i bezpieczeństwo!

Zawiłość przepisów ruchu drogowego potrafi wpędzić w zakłopotanie nawet doświadczonego kierowcę a nieświadomie popełniane błędy i złe nawyki powielane za kierownicą wcale nie ułatwiają drogowej codzienności. 

Kodeks drogowy? Co roku wprowadzane są aneksy, zmiany, nowe rozporządzenia. W tym zamieszaniu ciężko jest się połapać.  Co najgorsze - nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności! 

Punkty lepiej zbieraj na stacji benzynowej! Dlatego posłuchaj Radia Kolor w każdą środę o godzinie 9:15 i 17:15.Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji poruszą na antenie tematy, które zabezpieczą Twój portfel, zdrowie i bezpieczeństwo! 

 

 

 

 

Ładowanie odtwarzacza...
4.33 MB

Ładowanie odtwarzacza...
5.04 MB

Ładowanie odtwarzacza...
4.2 MB